Ako pracuje BIZ modul?

Úspech založený na uvedomení

Mnohí podnikatelia v súčasnosti využívajú na zhromažďovanie informácií o firme a zákazníkoch tzv. Cloud, aby ich kedykoľvek a kdekoľvek pripojením sa na internet vedeli využiť cez počítač alebo smartfón pomocou prihlasovacích údajov. Cloud nie je fyzický, predstavuje sieť mnohých serverov, pričom každý plní inú úlohu, napr. niektoré poskytujú online služby, iné umožňujú ukladanie a prístup k dátam, atď. (napríklad, keď ukladáme fotku na Instagram, ukladáme ju do Cloudu). Rovnako aj podľa modernej kvantovej fyziky existuje pole, kde sa zhromažďujú všetky informácie o našom podnikaní, jeho matérii a duchu.

Podľa nášho pochopenia existuje kvantové pole – Cloud, do ktorého sa zaznamenávajú všetky relevantné a diskrétne informácie o našom podnikaní, trhu, konkurentoch, spolupracovníkoch, zákazníkoch, ale aj o nás samotných a v podstate kdekoľvek sme, môžeme tieto informácie spätne vyvolať a najmä uvedomiť si ich a optimalizovať ich.

Dve hlavné funkcie TimeWaver BIZ

Každá udalosť v živote firmy má zmysel, je potrebná a zároveň nám niečo ukazuje. Nie vždy je vedenie firmy, riadiaci pracovník, vedúci tímu či projektový manažér schopný to vedome zachytiť, porozumieť tomu a urobiť zmeny. Dochádza k narušeniu rovnováhy a problémom.

My vám prostredníctvom modulov Timewaver BIZ nebudeme uberať z vašej práce, rozhodovania, či zodpovedností, ale vo všetkých týchto oblastiach Vám poskytneme cenné informácie a impulzy z jedného spoločného zdroja, z vášho poľa. K týmto informáciám sa inak dostanete len zriedkavo, a to na základe zvláštneho tušenia, náhlej inšpirácie, či nečakaného vnuknutia.

TimeWaver BIZ funguje ako generátor impulzov, a to v dvoch možnostiach:

  • Z analýz, ktoré vykonáme cez objemné TimeWaver BIZ databázy vám vieme dodať veľmi výnimočné a nápomocné informácie a podnetné nápady z vášho informačného poľa, ktoré sú podstatné pre kľúčové rozhodovania a inovácie vo všetkých oblastiach vášho podnikania a osobného života.
  • TimeWaver BIZ vám pomôže systematicky sledovať vaše pracovné aj súkromné ciele a umožní vysielať impulzy do vášho informačného poľa so zámerom, aby sa plány stali skutočnosťou. Ide o optimalizovanie vášho poľa za pomoci kvantovo-fyzikálneho rozhrania a princípu synchronicity.

Energia podnikania

S TimeWaver BIZ môžeme analyzovať, kontrolovať a optimalizovať celkovú energiu podnikania. Ide o sedem úrovní energie podnikania, ktoré sú zahrnuté komplexne v celom programe. Ako celok obsahujú všetky aspekty, ktoré sú relevantné pre energetickú štruktúru podnikania:

  • dôvera v trh a v podnikanie
  • spoľahlivosť a rast
  • rozhodovacie kompetencie a konanie
  • oddanosť a lojalita
  • komunikácia a informovanosť
  • vedenie a intuícia
  • zmysel, vízia a identita

Etika a TimeWaver BIZ

Tím odborníkov, špecialistov a programátorov myslel aj na túto dôležitú oblasť. TimeWaver tím zakotvil do databáz aj programovania základné hodnoty podnikateľskej etiky. Úspech jedného nesmie byť vybudovaný na úkor niekoho iného. Toto je základná myšlienka analýz a optimalizovania informačného poľa. Vždy sa pole optimalizuje pozitívnym smerom, aby žiadna strana nebola poškodená.

Poznámka

Veda neuznáva existenciu informačných polí, analýzy a optimalizácie TimeWaver na základe chýbajúcich vedeckých dôkazov. Skúsenosti terapeutov TimeWaver po celom svete však poskytujú dostatok reálnych pozitívnych skúseností.

Kontaktný formulár

ZAUJALA VÁS PONUKA NAŠICH SLUŽIEB?
CHCETE SA PRIHLÁSIŤ NA ODBER NEWSLETTERA?
OZVITE SA NÁM

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Súhlasím s odberom newslettera

Objednávka terapie

Ing. Renata Poláková, SAKHom.

Cítimsatudobre s.r.o.
Bosákova 5/A
851 04 Bratislava
Slovenská republika

M: +421 908 755 690
E: renata@citimsatudobre.sk
W: www.citimsatudobre.sk

Ako nás nájdete:

Bratislava – Petržalka, Bosákova 5/A, 3. poschodie
Pomôcka: je to bytový dom za domom nábytku Albero

Autobusom: linky 84 a 99 Mlynarovičova, linka 95 Farského
Električkou: linky 1 a 3 Farského
Autom: GPS: 48.128517766 17.119488716
Parkovanie: parkovisko Albero nábytok (2 eur/hod.) alebo bezplatne v okolí

Zobraziť na mape