Plazmový generátor – popis

Plazmový generátor RPZ 14 je frekvenčný generátor, ktorý je určený na bezkontaktnú likvidáciu mikroorganizmov (vírusy, plesne, baktérie). Plazmový generátor likviduje mikroorganizmy na ich špecifickej frekvencii a má dosah niekoľko metrov. Využíva poznatky Dr. Royal Raymond Rifeho, ktorý objavil nový pohľad na liečenie chorôb a dokázal to aplikovať. Dr. Rife ako prvý zistil, že každý mikroorganizmus má svoju vlastnú a pre svoj druh unikátnu frekvenciu. Je to akési vlnenie, ktoré ho odlišuje od iných mikroorganizmov. Pokiaľ túto unikátnu frekvenciu vyprodukujeme s dostatočným výkonom a zameriame práve na tento mikroorganizmus, po veľmi krátkej dobe dôjde k jeho deštrukcii.

PRÍKLAD ZNIČENIA POHÁRA NA VÍNO

Fyzika pozná túto vzájomnú rezonanciu už vyše sto rokov. Ako príklad si môžeme zobrať sklenený pohár na víno – operný spevák je schopný pohár určitým tónom rozkmitať až tak, že dôjde k jeho zničeniu, ale až po určitej dobe nemenného tónu. Frekvencia musí totiž prejsť celým pohárom, a až potom začne pôsobiť deštrukcia. Pokiaľ by bol tento tón nižší alebo vyšší, pohár by zostal celý. Aby sa to však stalo, je potrebné poznať zničujúcu frekvenciu (tón), ktorú môžeme pozorovať (deštrukcia pohára) a môžeme ju presne zmerať spolu s dĺžkou pôsobenia.

FREKVENCIE MIKROORGANIZMOV V CAFL

Táto skratka znamená The Consolidated Annotated Frequency List – Celosvetový zoznam overených liečebných frekvencií. Tento zoznam obsahuje frekvencie, pri ktorých bol zaznamenaný úspech pri použití na konkrétny mikroorganizmus alebo ochorenie (lekármi, vedcami, terapeutmi, užívateľmi). Vychádza z poznatkov Dr. Rife. Pri svojej práci pracujem s týmto zoznamom.

AK FREKVENČNÚ METÓDU NEPOZNÁTE ALEBO SA CHCETE O NEJ DOZVEDIEŤ VIAC

Plazmový generátor RPZ 14 – Videoprezentácia

Video – Kto bol Dr. R.R. Rife?

Hulda Regehr Clark, Ph.D., N.D. – Revoluce v léčení všech nemocí

(venuje sa potenciálu frekvenčných terapií, popisuje rôzne spôsoby odstraňovania ochorení a užitočné rady pre udržanie zdravia)

Barry Lynes – Léčba rakoviny, která fungovala

(americký novinár zhrnul do knihy veľké množstvo informácií o práci Dr. Rifeho, ktorý využíval plazmové výboje na likvidáciu nádorových ochorení so 100 % úspechom)

Ing. Renata Poláková, SAKHom.

Cítimsatudobre s.r.o.
Bosákova 5/A
851 04 Bratislava
Slovenská republika

M: +421 908 755 690
E: renata@citimsatudobre.sk
W: www.citimsatudobre.sk

Ako nás nájdete:

Bratislava – Petržalka, Bosákova 5/A, 3. poschodie
Pomôcka: je to bytový dom za domom nábytku Albero

Autobusom: linky 84 a 99 Mlynarovičova, linka 95 Farského
Električkou: linky 1 a 3 Farského
Autom: GPS: 48.128517766 17.119488716
Parkovanie: parkovisko Albero nábytok (2 eur/hod.) alebo bezplatne v okolí

Zobraziť na mape