Optimalizácia orgánov

MODUL ORGÁNOVÁ KOHERENCIA

Každý orgán je obklopený elektromagnetickým energetickým poľom, ktorý vytvára rozhranie medzi materiálnou podstatou orgánu, jemnejšími informačnými poľami a vedomím. Pri práci s TimeWaver ide pri diagnostike vnútorných orgánov o orgánovú koherenciu. Orgánová koherencia je číselná hodnota, reprezentujúca mieru vnútorného usporiadania a konzistencie orgánu a skúma kvalitu napojenia orgánu na zdravé informačné pole, a teda na samoliečiteľské sily tela.

ANALÝZA ORGÁNOVEJ KOHERENCIE

Cieľom analýzy orgánovej koherencie je nájsť príčiny stavu, navrhnúť vhodné vyrovnávacie postupy a vyslať ich do informačného poľa. Pomocou analýzy dostaneme rýchly prehľad vyjadrený v troch stĺpcoch. Orgány v rozmedzí koherencie -20 až +20 % sú vyrovnané, ich samoliečiteľské sily sú optimálne vyvinuté. Vyrovnané koherentné energetické pole umožňuje plynulú komunikáciu orgánu s informačným poľom celkového organizmu, čiže orgán je zdravý.

Ak sa regulačný systém orgánu dostane do prílišného usporiadania (+50 až +100 %), strnie a nebude môcť flexibilne reagovať na vonkajšie zmeny. Systém sa v takomto prípade označuje ako nadmerne regulovaný(+50 až 100 %), má tendenciu k rozkladu, chronicite. V prípade, že sa systém orgánu dostane do príliš silného chaosu, sú reakcie neusporiadané a systém je nedostatočne regulovaný (-100 až -50 %), má zápalové prejavy, akútnosť.

V ďalšom kroku analýzy skúmame súvislosti porúch v informačnom poli a prístroj ich rozdelí prehľadne do 15 kategórií potenciálnych príčin vzniku ochorení alebo teda vzniku nedostatočnej komunikácie orgánu s informačným poľom. Následne získame zoznam odporúčaných vyrovnávacích prípravkov a priamo z tohto výsledku zhotovíme zoznam prípravkov, ktoré môžeme vysielať do informačného poľa s cieľom optimalizovať ho.

Kontaktný formulár

ZAUJALA VÁS PONUKA NAŠICH SLUŽIEB?
CHCETE SA PRIHLÁSIŤ NA ODBER NEWSLETTERA?
OZVITE SA NÁM

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Súhlasím s odberom newslettera

Objednávka terapie

Ing. Renata Poláková, SAKHom.

Cítimsatudobre s.r.o.
Bosákova 5/A
851 04 Bratislava
Slovenská republika

M: +421 908 755 690
E: renata@citimsatudobre.sk
W: www.citimsatudobre.sk

Ako nás nájdete:

Bratislava – Petržalka, Bosákova 5/A, 3. poschodie
Pomôcka: je to bytový dom za domom nábytku Albero

Autobusom: linky 84 a 99 Mlynarovičova, linka 95 Farského
Električkou: linky 1 a 3 Farského
Autom: GPS: 48.128517766 17.119488716
Parkovanie: parkovisko Albero nábytok (2 eur/hod.) alebo bezplatne v okolí

Zobraziť na mape