Čo je to TimeWaver?

UMOŽŇUJE JEDINEČNÝ PRÍSTUP
K INFORMAČNÉMU POĽU ČLOVEKA

Každá udalosť v našom živote má zmysel, je pre nás potrebná a zároveň nám niečo ukazuje. Nie vždy sme však schopní to vedome zachytiť, porozumieť tomu alebo urobiť zmeny. Dochádza k narušeniu našej rovnováhy a veľakrát ku chorobe. TimeWaver umožňuje rozpoznanie týchto neviditeľných vplyvov a za pomoci svojho kvantovo-fyzikálneho rozhrania a princípu synchronicity ich následné vyrovnanie.

Objaviteľom technológie je nemecký fyzik, bádateľ a filozof Marcus Schmieke. Inšpiroval sa objavmi nemeckého fyzika Burkharda Heima, ktorý ako prvý sformuloval jednotnú teóriu kvantového poľa. Podľa konceptu B. Heima všetko, čo robíme, čo si myslíme a čo cítime sa ukladá do informačného poľa, pričom je to možné aj opätovne vyvolať. To sa podľa nášho chápania nevzťahuje len na človeka, ale na každý systém riadený vedomím, nech už je to rodina, firma, zvieratá, rastlina, budova, či pozemok.

AKÝM SPÔSOBOM PRACUJEM?

Pracujem s informačným poľom človeka, firmy, budov, priestorov. Nie je to diagnostika v zmysle školskej medicíny, je to analýza informačného poľa, ktoré však veda a školská medicína neuznáva pre chýbajúce vedecké dôkazy.
TimeWaver je založený na fyzikálnom porovnávaní kmitania, ktorý je chránený nemeckým úžitkovým vzorom. Jeden oscilačný obvod sa zosynchronizuje s kmitaním klienta, druhý s testovanými kmitaniami chorobných stavov, resp. liečiv. TimeWaver vyhodnotí poruchy, ktoré sa vyskytujú v informačnom poli klienta, a rovnako tak vyhodnotí aj ich spôsob odstránenia. Následne analýzy diskutujeme s klientom a pomocou TimeWavera vysielame optimalizačné kmitania do poľa klienta.

KOMPLEXNÁ ANALÝZA INFORMAČNÉHO POĽA

Technológia analyzuje človeka v jeho celistvosti, k čomu pomáha sledovanie týchto 10 úrovní:

 • duševno-spirituálna úroveň (najjemnejšia a najhlbšia úroveň)
 • systematická úroveň (rozpoznanie rodinných karmických konfliktov)
 • psychická úroveň (rozpoznanie a uvoľnenie blokád, nedostatok energie)
 • informačná úroveň (informačné pole a homeopatia, esencie)
 • energetická úroveň (vyrovnávanie napr. čakier cez informácie meridiánov)
 • frekvenčná úroveň (analýza mozgových a orgánových frekvencií)
 • fyziologická úroveň (genetika, cytológia, enzýmy, hormóny, funkcie orgánov)
 • toxické záťaže (rozpoznáva rušivé vzory kmitania a harmonizuje)
 • baktérie, vírusy, parazity, plesne, huby (identifikuje a vyrovnáva nimi spôsobené poruchy)
 • symptomatika (porovnáva cez databázy vrátane ICD-10, čo je lekárska klasifikácia chorôb)

OPTIMALIZAČNÝ ZOZNAM A DATABÁZY TIMEWAVER

Výsledkom diagnostiky je tzv. optimalizačný zoznam, ktorý technológia vyberie tak, že porovná želaný stav klienta s aktuálnym a do zoznamu zahrnie tie vyrovnávacie prostriedky z databáz, ktoré mu pomôžu optimalizovať jeho informačné pole.
TimeWaver databázy tvoria jadro celého systému, je to vyše 600 rubrík s viac ako 1 000 000 databázových záznamov zo všetkých dôležitých oblastí komplementárnej a školskej medicíny, príslušné vzory kmitania a integrované ICD-10 databázy klasickej medicíny, napríklad:

 • tradičná čínska medicína
 • homeopatia
 • ajurvéda
 • vírusy, baktérie, parazity, plesne
 • toxické záťaže
 • laboratórna diagnostika
 • cytológia
 • neurológia
 • zubné lekárstvo
 • štrukturálna úroveň
 • psychokineziológia
 • systematická práca

POZADIE PRÁCE CEZ ROZPRÁVKU

Spomeňme si na rozprávku Soľ nad zlato, kde kráľ vypovedal z kráľovstva tretiu najmladšiu dcéru Marušku, len preto, lebo sa mu nepáčila jej odpoveď, že miluje otca ako soľ. Zvyšné dve dcéry rezonovali s tým, čo by rád počul, ľúbia ho viac ako diamanty, či zlato, tak sa stali obľúbenými a oporou jeho kráľovstva. Obdobné príbehy nachádzame po celom svete.
Kráľ predstavuje naše vedomé ja, dve princezné myslenie a cítenie alebo hmotu a duchovno, sú vo vedomí ja (ega), zatiaľ čo Maruška, tretia neprijatá princezná, predstavuje nevedomé Ja, akoby opak tých dvoch. Magická štvorica (kráľ, dve prijaté a jedna neprijatá dcéra) je hlboko prepojená s tým, ako reálne fungujeme.
Všetko okolo nás je dôležité, aj to, čo nevidíme. Existuje niečo (Maruška, nevedomé Ja), čo sme vytlačili zo svojho života, určité chápanie univerza, ktoré sa nám momentálne nehodí do života, aký vedieme. Hoci je to preč, bolí to a my tú bolesť cítime. Kráľ – vedomé ja (ego) má byť silné, aby sme mali silné sebavedomie, no cenou za to je, že niečo/niekto z nášho života odíde. Pri práci s TimeWaver sme konfrontovaní práve s tou časťou, ktorá bola vytlačená.
MARCUS SCHMIEKE, objaviteľ technológie
(spracované na základe prednášky Marcusa Schmiekeho v Bratislave dňa 29.4.2016)

Poznámka

Veda a školská medicína neuznávajú existenciu informačných polí, analýzy a optimalizácie TimeWaver na základe chýbajúcich vedeckých dôkazov. Skúsenosti terapeutov TimeWaver po celom svete však poskytujú dostatok reálnych pozitívnych skúseností.

Kontaktný formulár

ZAUJALA VÁS PONUKA NAŠICH SLUŽIEB?
CHCETE SA PRIHLÁSIŤ NA ODBER NEWSLETTERA?
OZVITE SA NÁM

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Súhlasím s odberom newslettera

Objednávka terapie

Ing. Renata Poláková, SAKHom.

Citimsatudobre s.r.o.
Bosákova 5/A
851 04 Bratislava
Slovenská republika

M: +421 908 755 690
E: renata@citimsatudobre.sk
W: www.citimsatudobre.sk

Ako nás nájdete:

Bratislava – Petržalka, Bosákova 5/A, 3. poschodie
Pomôcka: je to bytový dom za domom nábytku Albero

Autobusom: linky 84 a 99 Mlynarovičova, linka 95 Farského
Električkou: linky 1 a 3 Farského
Autom: GPS: 48.128517766 17.119488716
Parkovanie: parkovisko Albero nábytok (2 eur/hod.) alebo bezplatne v okolí

Zobraziť na mape