+421 908 755 690
Ako sa chcete cítiť vy? Zamerajme na to vašu pozornosť.

KUAN YIN – Bohyňa súcitu, starostlivosti o telo a liečenia tela

Články Sophie Bashford mám veľmi rada. Rada ich prekladám, tak, ako to cítim. Ideálne v noci, keď je ticho a Milan mlsá pri futbale tiramisu:) Pretože jej slová nesú v sebe silný odkaz, kľúče. Tentokrát je témou Bohyňa Kuan YIN – a stále aktuálna téma odvahy byť sama sebou, v činoch i v tele. Je to výňatok z pripravovanej knihy YOU ARE A GODDESS, ktorá vyjde cca v novembri 2018 vo vydavateľstve Hay House UK © Sophie Bashford 2018.


Témy Archetypálnej Bohyne prostredníctvom Chrámov

KUAN YIN – Bohyňa súcitu, starostlivosti o telo a liečenia tela

Táto bohyňa zosobňuje súcit a láskavosť, špeciálne so zameraním sa na starostlivosť o Seba. Pomôže ti otvoriť tvoje prijímajúce kanály a umožňuje prijímať výživu, ktorá ťa podporí fyzicky aj duchovne. Tu sa môžeš znovu naučiť ako milovať a oceňovať svoje telo a otvoriť sa liečivým silám holistického dotyku a fyzického pohybu.
Precvičuj: vo vnútri tohto chrámu si vyživená, je o teba postarané, si milovaná. Je to čas pre teba, spomenúť si, ako prijímať komplimenty, láskyplný dotyk, veľkorysosť od ostatných a zdravú podporu. Môžeš byť vedená, aby si pracovala na svojich seba-umenšujúcich vzorcoch, obzvlášť v súvislosti s tvojím vzhľadom tela. Celková energia tejto bohyne je jemnosť a láskavosť.

POSOLSTVO KUAN YIN K LIEČBE ŽENSKÉHO TELA
Ženy a dievčatá boli vedené k tomu, aby zameriavali svoju energiu na povrchné a vonkajšie prejavy ženskosti, aby sa nespojili so svojou vnútornou silou.

Dôvod, prečo moderná kultúra kladie tak veľa pozornosti na fyzický vzhľad ženy ako mieru jej hodnoty, je jednoduchý: Modernej kultúre dominuje vedomie zakorenené v nižšej mužskosti. Neexistuje nič, čo ohrozuje status quo patriarchátu a nevyvinutú mužskú dominanciu viac, ako je vyjadrenie autentickej ženskej sily.

Z pohľadu zdravej duchovnej ženskej esencie neexistuje nič iné, ako rozplynúť sa v Láske. Keď sa to stane, Vysoká Mužskosť získa platformou, z ktorej sa môže vyvíjať ďalej, a to prostredníctvom spojenia a slúženia Vysokej Ženskosti, a tým je vytvorená Zjednocujúca Kreatívna a Liečivá Sila Nekonečných rozmerov.

Jednou z najúspešnejších taktík patriarchátu alebo nevyvinutého mužského vedomia, bolo systematicky ničiť ženskú vieru a spojenie s jej Vnútorným Ja, jej vnútornou silou.
Toto zničenie ženskej dôvery vo vrodenú múdrosť, intuitívne klenoty a starobylé spojenie s Božskou Krásou jej Esencie vytvorili svet, v ktorom ženy súdia a nenávidia seba a navzájom sa posudzujú a nenávidia.

Keď ženy prestávajú podporovať spojenie s Vnútorným Zdrojom Duchovnej Pravdy, dôjde k veľkému oddeleniu. Ženská myseľ je oslabená a zraniteľná voči implantácii alternatívnych systémov viery. Keď sa poruší jej večný vzťah k Ženskej Duši, ona zabúda na silu svojej božskej krásy, svojej posvätnej sexuality, svojej neuveriteľnej tvorivej sily a Celistvosti, ktorá je v žene integrovaná cez vnútorný svet.

Žena stráca spojenie s tým, čo to znamená byť v ženskom tele – Posvätný Dar, neobmedzené liečebné sily, ktoré vlastní, vrodenú Svätú žiarivosť, ktoré sú obsiahnuté v každej bunke, v každom vlákne DNA, v každom tkanive a kosti.
Začne namiesto toho zameriavať všetku svoju pozornosť na vonkajší vzhľad a tvar svojho tela. Bola donútená, aby tam zamerala pozornosť, energiu, aby prestala hľadať vo vnútri.

Toto je najšikovnejšia taktika nižšej mužskosti na získanie globálnej nadvlády nad Ženskosťou. Keď sa Ona prestane pozerať dovnútra, a tým napájať na bohatú sieť duchovnej ženskej životodárnej krvi, stáva sa ľahkou korisťou. Môže sa ľahko dostať do úzkosti, pochybností, seba-nenávisti a nízkej sebaúcty. Netrvá veľa času, kým sa jej kreatívna inteligencia zmení na vieru v to, že musí nejako stráviť svoj život „zlepšovaním“ svojho vzhľadu, aby bola hodná. Toto je podľa predpísaného, nedosiahnuteľného, nemožného (a teraz aj digitálne vytvoreného) ideálu nastaveného vládnucim ustanovením nižších mužských vibrácií.
To nemá nič spoločné s autentickou ženskou krásou. To vedie ženy, aby sa navzájom súdili, nenávideli seba a akúkoľvek inú ženu, ktorá sa zdá, že „dosahuje“ ideál, a to vytvára hlbokú priepasť odcudzenia medzi „sestrami“. Toto je tiež výherná karta pre nižšie mužské. Keď Ženské Vedomie nie je prepojené, stáva sa oveľa, oveľa slabšie.

Mnohé z tých, ktoré nesú posvätnú pochodeň Vysokej Ženskosti, sa prebúdzajú z tohto zákerného nastavenia, aby obnovili univerzálnu moc bohyne, ktorá leží v každej žene. Mnohé sa rozhodujú, že budú milovať sami seba a oživovať staré napojenie na Ženskú Pravdu, ktorá bola vždy vo vnútri.
Mnohé sa spájajú a opäť otvárajú Kolektívne Ženské Srdce. Toto je silný liek. Toto je bod zlomu.

Rozhodnutie, že sa budete opäť pozerať do vnútra, milovať svoje telo a to, čo predstavuje, oslavovať vlastnú krásu a krásu všetkých žien na svete, to je to, čo rozpustí reťaze útlaku proti Ženskosti.

Začni dnes. Rozhodni sa, že nebudeš podliehať rezignácii, či podvoleniu sa. Rozhodni sa, že si bdelá, živá, vedomá a pripravená.

Je načase ukázať našim dcéram (a synom), čo sú skutočne ženy, ako skutočne vyzerajú, a ako nádherné je milovať ženu, ktorá je v kontakte so svojou Božskou Esenciou.
————————–———————— —-
© Sophie Bashford 2018.
Obrázok / Interprét: Neznáme (ak viete, dajte Sophie vedieť)
www.sophiebashford.com
Preložila: Renata Poláková, www.citimsatudobre.sk